Legal service 

Абонентське юридичне обслуговування полягає в взаємовигідній діловій співпраці юридичної компанії і клієнта, оскільки в результаті укладення договору на комплексне юр. обслуговування компанія отримує довірчі і довгострокові відносини з клієнтом, а клієнт, у свою чергу, отримує можливість користуватися широким спектром юридичних послуг, а також можливість вирішення своїх правових питань за нижчою ціною.

При укладанні договору на комплексне юридичне обслуговування в розпорядження клієнта надаються знання та досвід декількох кваліфікованих юристів та адвокатів, які завжди якісно і оперативно вирішать поставлене клієнтом завдання.

Абонентське юридичне супроводження господарської діяльності підприємства (юридичної особи) найбільш вигідно при початковому етапі розвитку бізнесу, коли обсяги і тематика правових питань ще не устоялися, при невеликому і нерегулярному обсязі юридичних питань, коли взяти в штат підприємства юриста невигідно, але проблемні правові ситуації періодично виникають і вимагають оперативного вирішення, а також, коли діяльність штатних юристів Вашого підприємства зосереджена на підтримці основних напрямків бізнесу, а поточні правові питання потребують більш глибокого вивчення, відповідно і займають більше часу.

 

Послуги адвоката в Києві, юрист в Києві, співробітники Юридичної компанії "Столиця-Адвокат" завжди готові надати Вам кваліфіковану юридичну допомогу з господарського права, а також провести безкоштовну юридичну консультацію з питань.
Законодавство України на сьогоднішній день потребує постійного відстеження та вивчення в зв'язку з постійними змінами. Однак, не кожне підприємство малого чи середнього бізнес-ланки має фінансову можливість утримувати на постійній основі у своєму штаті кваліфікованого юриста чи адвоката, який би міг забезпечити юридичний супровід ведення бізнесу підприємства.
Уклавши договір на абонентське юридичне обслуговування, Вам більше не доведеться витрачати свій час і гроші на разові звернення до юристів та адвокатів. Юридичний супровід Вашого бізнесу є постійне, комплексне надання висококваліфікованої юридичної допомоги з усіх правових питань Вашого підприємства.

Короткий опис послуги та вартість обслуговування в місяць.

Абонентське юридичне обслуговування «Швидка допомога» - 500 гривень.
в послугу входить: усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, трудового, податкового права - до 5 звернень на місяць.

Абонентське юридичне обслуговування «Оптимальний» - 1000 гривень.
в послугу входить: усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, трудового, податкового права - до 5 звернень на місяць, письмові висновки, підготовка проектів договорів, внутрішніх документів, заяв, окрім претензій, відповідей на претензії, позовних заяв - до 3 документів на місяць.

Абонентське юридичне обслуговування «Економ» - 2000 гривень.
в послугу входить: усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, трудового, податкового права - до 10 звернень в місяць, письмові висновки, підготовка проектів договорів, внутрішніх документів, заяв, окрім претензій, відповідей на претензії, позовних заяв - до 5 документів на місяць.

Абонентське юридичне обслуговування «Бюджет» - 3000 гривень.
в послугу входить: усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, трудового, податкового права - до 15 звернень в місяць, письмові висновки, підготовка проектів договорів, внутрішніх документів, заяв, окрім претензій, відповідей на претензії, позовних заяв - до 10 документів в місяць, участь в переговорах з боку Клієнта - до 10:00 на місяць, представлення інтересів Клієнта в судових спорах - не більше 1 процесу.

Абонентське юридичне обслуговування «Бізнес» - 4000 гривень.
в послугу входить: усні консультації з питань цивільного, господарського, адміністративного, трудового, податкового права - до 20 звернень в місяць, письмові висновки, підготовка проектів договорів, внутрішніх документів, заяв, окрім претензій, відповідей на претензії, позовних заяв - до 15 документів в місяць, участь в переговорах з боку Клієнта - до 25 годин в місяць представлення інтересів Клієнта в судових спорах - не більше 2 процесів одночасно.

Free consultation

Fill out this form, the lawyer will answer your question during the day.

You can also get a free consultation by phone (095) 607-58-00 (Viber, WhatsApp, Telegram)Thank you, your message has been sent ← Back