| |

(044) 221-17-25    (095) 607-58-00         stolicaadvokat@gmail.com    


ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ:СУДИ МІСТА КИЄВА

Голосіївський районний суд (адвокат Київ Голосіївський район)

03127, м. Київ, вул. Полковника Потєхіна, 14-а
(044) 259-71-10

Дарницький районний суд (адвокат Київ Дарницький район)

02099, м. Київ, вул. Севастопольська, 14 
(044) 566-11-16, 575-90-29

Деснянський районний суд (адвокат Київ Деснянський район)

02225, м. Київ, пр-т. Маяковського, 5-в
(044) 547-81-73, 547-24-23, 547-37-27

Дніпровський районний суд (адвокат Київ Дніпровський район)

Перше приміщення 02105, м. Київ, вул. Сергієнка,3;
Друге приміщення: м. Київ, 
вул. Кошиця,5

(044) 558-17-00 (вул. Сергієнка)
(044) 570-91-64 (вул. Кошиця)

Оболонський районний суд (адвокат Київ Оболонський район)

04212, м. Київ, вул.Тимошенка, 2-Є
(044) 418-73-60

Печерський районний суд (адвокат Київ Печерський район)

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А
(044) 235-32-78

Подольський районний суд (адвокат Київ Подольський район)

04071, м. Київ, вул. Хорива, 21
Приймальня: (044) 425-65-00
Канцелярія: (044) 425-43-13

Святошинський районний суд (адвокат Київ Святошинський район)

перше приміщення :03148, м. Київ, вул. Я.Коласа, 27 а
друге приміщення : 01032 м.Київ, вул.Жилянська,142
(044) 407-94-89; 236-52-31 

Соломянський районний суд (адвокат Київ Соломянський район)

Перше приміщення :03680, м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 25 
(044) 249-79-65; 249-79-28; 249-79-26; 247-79-25; 249-79-28; архів - 249-79-28. 
Друге приміщення :03113, м.Київ, вул.Полковника Шутова, 1


Шевченковский районный суд (адвокат Киев Шевченковский район, юрист Киев Шевченковский район)

04655, м. Київ, вул. Смирнова-Ласточкіна, 10-б
(044) 272-32-85, цк (044) 272-09-63, кк (044) 272-60-64, ак (044) 272-60-72
04119, м. Київ вул.Білоруська,13
(044)489-15-71

 


КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА СТАТТІ:


Путівник по судовій системі України (перейти по ссылке).

Чи можливо залагодити спір без суду? (перейти по ссылке).

Як подати позов до суду у цивільній справі? (перейти по ссылке)

Як подати позов до суду в адміністративній справі (перейти по ссылке).

Як і коли можна звернутися до Європейського суду з прав людини? (перейти по ссылке).

Як поводити себе в суді? (перейти по ссылке).

Як ознайомитися із судовим рішенням (перейти по ссылке).

Як поводити себе в суді? (перейти по ссылке).

Що потрібно знати потерпілому? (перейти по ссылке).

Що робити, якщо Вас затримали? (перейти по ссылке).

Права підозрюваного, обвинуваченого, підсудного (перейти по ссылке).

Як і де можна отримати юридичну підтримку?(перейти по ссылке).

Навіщо потрібен юрист і де отримати правову допомогу?(перейти по ссылке).

Виконання судових рішень у цивільних справах (перейти по ссылке).

Виконання судових рішень в адміністративних справах (перейти по ссылке).

Судові витрати у цивільній справі (перейти по ссылке).

Що таке судовий наказ? (перейти по ссылке).


ЯК ОСКАРЖИТИ СУДОВЕ РІШЕННЯ:

Як оскаржити рішення органів дізнання, слідства, прокуратури, суду? (перейти по ссылке).

 Як оскаржити судове рішення у цивільній справі? (перейти по ссылке).

 Як оскаржити судове рішення в адміністративній справі? (перейти по ссылке).

 Як оскаржити неналежну поведінку судді або працівника суду? (перейти по ссылке).

 
ПЕРВИННА ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ (КОНФІДЕЦІЙНО): stolicaadvokat@gmail.com

      original


Юридична ко
мпанія "Столиця-Адвокат"
створена для надання допомоги у вирішенні Ваших правових питань. Ми надаємо юридичні послуги, послуги адвоката в місті Києві (Київської області) в сферах господарського, адміністративного, цивільного, сімейного, трудового, житлового, земельного права.

пропонуємо:

- послуги юриста в сфері нерухомості,

- оцінка угод з нерухомістю (купівля / продаж, ризики забудовника, перевірка документації забудовника),

- юристи (адвокати) по спадкових справах в Києві (поновлення строку на прийняття спадщини, визнання права власності на майно через суд в порядку спадкування, спори між спадкоємцями),

- послуги досвідчених адвокатів з питань сімейного права і сімейних справах (розірвання шлюбу в судово порядку, поділ майна подружжя, стягнення аліментів, лішіни батьківських прав, встановлення порядку участі батьків у вихованні дітей, оформлення опікунства, отримання дозволу на виїзд дитини за кордон без згоди чоловіка, шлюбні контракти, складання договра про поділ майна подружжя, договорів про порядок виховання, побачень з дитиною, визначення порядку участі одного з батьків у вихованні дитини).

- досвідчені адвокати з господарського права (копоратівное право, корпоративні спори, банкрутство підприємств, оспорювання угод в суді, визнання недійсними різних господарських договорів, вирішення корпоративних конфліктів, медіація, супровід господарської діяльності підприємств, холдингів, бізнес-структур, мінімізація оподаткування, захист (представництво) юридичних осіб в судах).
 
- адвокати (юристи) у цивільних і земельних справах допоможуть у вирішенні будь-яких спірних питань з земельними ділянками (суперечки між власниками земельних ділянок, оскарження рішень / розпоряджень, актів індивідуальної дії органів місцевого самоврядування в судовому порядку, визнання недійсними актів на землю в судовому порядку, відновлення порушених прав власників (користувачів) земельних ділянок через суд).

- зняття арешту, іпотеки, заборон відчуження нерухомого майна в судовому порядку.

Також ми надаємо допомогу в цивільних справах, таких як: стягнення боргових зобов'язань за договорами позики (розписками), суперечки з контролюючими органами, стягнення матеріальних збитків, стягнення шкоди, заподіяної третіми особами, стягнення збитків, упущеної вигоди в цивільному судовому процесі, скасування реєстрації місця проживання особи в житловому приміщенні (справи про примусове виселення осіб з житла), спадкові спори (визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадщини через суд), суперечки про розділ, виділення в натурі частин із загального нерухомого майна, розділ (виділення частини) квартири, будинку, землі, що знаходиться у спільній власності, а також інші цивільні спори.

 
Досвідчені юристи та адвокати нашої компанії забезпечать Вам кваліфікований захист Ваших інтересів в судах не тільки міста Києва та Київської області, а також в межах всієї України і ближнього зарубіжжя. Ми беремо участь в переговорах на стадії досудового врегулювання спорів (медіація), надаємо допомогу в складанні, глибокому правовому аналізі різних видів договорів (контрак) з нерухомістю, предоставяем кваліфіковані юридичні консультації, даємо правильні і корисні поради по праву і застосування законів.

Збереження адвокатської таємниці - це основне правило юридичної компанії "Столиця-Адвокат" - компанії, створеної для надання кваліфікованої та доступної правової допомоги жителям міста Києва та всієї України.

Консультація юриста в Києві або послуги адвоката в Києві. Причин для звернення до адвоката може бути дуже багато: роботодавці, які перевищують свої повноваження, житлові спори, право отримання спадщини, податкові питання, господарські та корпоративні спори між підприємствами, цивільні спори, питання по операціях з нерухомістю, а також проблеми, пов'язані з сімейними відносинами і багато інших труднощів у різних областях юриспруденції.

Часто люди самостійно, без допомоги юриста в Києві, намагаються вирішувати свої юридичні проблеми. Не отримавши кваліфікованої юридичної консультації багато хто не припускають, що у вирішенні проблем, можливі несприятливі наслідки. Перш за все, подібне байдужість пов'язано з думкою про те, що адвокат потрібен, коли вже виникла проблема і тоді вже люди намагаються вимагати від адвоката в Києві виконання часом неможливих завдань.
 Наші адвокати (юристи) в Києві у цивільних і земельних справах допоможуть у вирішенні будь-яких спірних питань з земельними ділянками (суперечки між власниками земельних ділянок, оскарження рішень / розпоряджень, актів індивідуальної дії органів місцевого самоврядування в судовому порядку, визнання недійсними актів на землю в судовому порядку, відновлення порушених прав власників (користувачів) земельних ділянок через суд).

Також ми надаємо допомогу в цивільних справах, таких як: стягнення боргових зобов'язань за договорами позики (розписками), суперечки з комунальними службами (ЖЕКами), суперечки з контролюючими органами, стягнення матеріальних збитків, стягнення шкоди, заподіяної третіми особами, стягнення збитків, упущеної вигоди в цивільному судовому процесі, скасування реєстрації місця проживання особи в житловому приміщенні (справи про примусове виселення осіб з житла), спадкові спори (визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадщини через суд), суперечки про розділ, виділення в натурі частин із загального нерухомого майна, розділ (виділення частини) квартири, будинку, землі, що знаходиться у спільній власності, а також інші цивільні спори.

Юридична консультація - це одна з найбільш затребуваних на юридичному ринку послуг. Адвокати нашої компанії надають кваліфіковані консультації за доступну оплату. Звертаючись до нас, Ви в будь-який час можете отримати консультацію досвідченого юриста в Києві або професійні послуги адвоката в Києві.
 
Наш сайт (www.stolica-advokat.kiev.ua) був створений спеціально для надання доступної правової допомоги населенню в мережі інтернет, коли допомога висококваліфікованого юриста і адвоката в Києві необхідна терміново. Тут Ви можете дізнатися не тільки вартість послуг адвоката і юриста, отримати консультацію юриста та адвоката On-Line, а також багато іншої корисної та потрібної інформації по інтрес питань.

Ви завжди можете звернутися з питаннями, які Вас правовими питаннями за телефонами вказаними на нашому сайті.

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "СТОЛИЦЯ АДВОКАТ". АДВОКАТ У КИЄВІ. ПОСЛУГИ АДВОКАТА В КИЄВІ. ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА.
 
Компанія "Столиця-адвокат" створена для надання юридичних послуг та послуг адвоката в Києві. Послуги адвоката надаються в будь-який зручний для вас час. Адвокат в Києві для Вашої зручності може сам безпосередньо виїхати за зручним для Вас адресою, проконсультувати в потрібну хвилину, оперативно надати кваліфіковану юридичну допомогу в Києві. Для виклику адвоката в Києві звертайтеся за телефонами на нашому сайті. Наші адвокати якісно і оперативно нададуть юридичну допомогу в Києві, і нададуть юридичні послуги.

 
ПОСЛУГИ ЮРИСТА В КИЄВІ (ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ). ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ, УКЛАДАННЯ, ПОРАДИ ЮРИСТА.
 
Ми пропонуємо послуги юриста по нерухомості в Києві, юрист у спадок в Києві, адвокат по сімейних справах і Вашу захист в суді Києва та багато іншого. Послуги адвоката в Києві (юридичні послуги в Києві) досить затребувані в столиці на сьогоднішній день. З ростом юридичних послуг в Києві, в столиці також зростає число недобросовісних юристів і адвокатів, які беруться за справи, заздалегідь знаючи, що результат роботи буде негативний. "Столиця-адвокат" створена для надання якісної юридичної допомоги та якісних юридичних послуг в Києві. Ми не даємо порожніх обіцянок, сумлінно і з розумінням ставимося до кожного клієнта індивідуально, намагаючись зарекомендувати себе з того боку, щоб Ви залишилися задоволені саме кінцевим результатом роботи адвоката в Києві і рекомендували нас своїм знайомим.

 ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ.
 
Юристи та адвокати компанії "Столиця-адвокат" надають юридичні консультації в Києві з питань у сфері цивільного (сімейного, земельного, трудового), господарського та адміністративного права. Юридична консультація являє собою усну бесіду адвоката в Києві (юриста в Києві) з клієнтом, в якій адвокат (юрист) оцінивши вашу ситуацію з правої точки зору, ретельно її проаналізувавши дає Вам правильну відповідь на Ваше запитання або ж дає законодавчо обґрунтований рада, щодо того як Вам вступити в ситуації, в якій Вам було важко розібратися без допомоги юриста. Юридична консультація також може бути викладена в письмовій формі, у вигляді Юридичного висновку, з чітким роз'ясненням викладеної в ній правової позиції. Ми надаємо юридичні консультації в будь-який зручний для Вас час, для Вашої зручності, при необхідності адвокат в Києві (юрист в Києві) може зустрітися з Вами в зручному для Вас місці і в зручний для Вас час.At the prestigious Hublot Polo Cup in Ascona, Switzerland, the renowned watchmaker offered its super interesting Chukker Bang Chronograph replica watches to each member in the wining group. Introduced two several years in the past to mark an additional exclusive Polo occasion, where Hublot was also concerned, the striking timepiece within the Large Bang Selection is impressed by this attractive activity. This means which the Swiss company tailored its mechanism to catch the spirit of the Polo match. The Chukker Bang is created during the Minimal Number of five hundred parts and it truly is certainly considered one of probably the most authentic Big Bang replica watches. Hublot Chukker Bang Chronograph Enjoy Held over the shores of your beautiful Lake Maggiore, the Polo Cup in Ascona has actually been the very first with Hublot inside the purpose of official timekeeper. Nonetheless, cartier replica watches the Swiss manufacturer features a excellent expertise in similar occasions, as it has previously linked to special tournaments about the whole world, such as the Polo in the Palace, in AbuDhabi, the enjoyable Miami Seashore Polo and Polo Gold Cup in Gstaad. It properly utilised the function to current its merchandise to distinctive guests, specially the product devoted to Polo. Hublot Chukker Bang Chronograph Made of satin-finished titanium, replica rolex a forty four mm Chukker Bang enjoy is distinctive in the initially glance from the titanium grille that serves to safeguard a sapphire crystal glass. To start with time employed for this design, this characteristic grille is often removed from the bezel, which gives the replica watch considerably various glance. Matching a black dial, a microblasted black ceramic bezel would make a pleasant distinction with titanium sections. It is set to your case with six H-shaped titanium screws. The bezel lug is available in black composite resin, although two chrono pushers and a crown are crafted in satin-finished titanium. Hublot Chukker Bang Chronograph replica watches Another element which makes this view distinctive will be the seven minutes and thirty seconds counter, swiss replica watches located within the nine o'clock placement. It reflects the duration of one duration of Polo activity, that is known as chukka. As a result of that, the replica watch bought the identify Chukker Bang. At the 3 o'clock place, you can find a small-seconds counter, though the central chronograph hand tracks 30-minute time intervals. Finally, within the 6 o'clock placement, there may be a date window. This all is feasible as a result of an in-house HUB1141 Polo Flyback computerized chronograph movement. Hublot Chukker Bang Chronograph replica watch Dial The mat black dial also features satin-finished ruthenium plated markers and palms with white luminescent, at the same time as chronograph moment and next hands marked in pink. The observe is available with a brown calf leather-based strap, hooked up to black rubber.